Ano, EU zavede daň z blbé nálady

Mnoho národů má dneska blbou náladu a tak se statisticky tato blbá nálada vypočítá a EU vyměří každému státu daň z blbé nálady. Peníze nesmrdí, a pokud zde mohou být poplatky a daně z mnoho hloupostí proč by zde nemohla být zavedená daň z blbé nálady.
Drogy škodí zdraví a tak jsou drogy zatíženy velikými daněmi, blbá nálada škodí psychickému zdraví a tak je logické zavést daň z blbé nálady, stát pochopitelně na to bude reagovat tím, že občany začne monitorovat, a vyměřovat jim daň z blbé nálady.
Daň z blbé nálady nebude mít výjimky pro nikoho, tuto daň budou platit politici, a ostatní státní zaměstnanci, a budou jí platit i cizinci co se dlouhodobě zde zdržují. Bude se chodit na měsíční kontroly, kde se v psychiatrické léčebně, u každého změří pomocí psychických testů, jeho nálada po pobytu v léčebně v délce 48 hodin, mezi psychicky nemocnými lidmi. Ten kdo psychicky nemocným lidem v léčebně zlepší jejich náladu, ten nebude muset platit měsíc daň z blbé nálady.
Daň se bude platit od 15 let do 65 let, výška daně bude vyměřena podle EU tabulek. Představme si prezidenta republiky, jak je každý měsíc v roce 48 hodin v psychiatrické léčebně Bohnice, a snaží se psychicky nemocným lidem zlepšit jejich náladu, aby nemusel zaplatit velikou daň z blbé nálady, ten kdo by daň z blbé nálady nezaplatil, ten by skončil v psychiatrické léčebně, na jeden rok.
Takto by po delší době mohla v EU konečně skončit blbá nálada, politici a státní byrokrati, by se konečně každý měsíc dostali na dva dny mezi lidi, co díky nim skončili v psychiatrické léčebně, z blízka vše vypadá jinak než z dálky. Mnoho lidí co má trvale blbou náladu by konečně EU opustili a šli by blbou náladu rozdávat tam, kde dosud ještě není daň z blbé nálady.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu