Ano, elitou je ten kdo vynalezne něco nového

Elitou je ten kdo vytváří; ideologie, módu, techniku, umění, atd. elitou není; prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. elitou je ten kdo vynalezne něco nového (automobil, letadlo, loď, šicí stroj, fotoaparát, kameru, počítač, telefon, rádio, televize, internet, Facebook, Windows) a uvede to do reality. Z díla je spatřen tvůrce, parazit po sobě nezanechá žádné dílo, parazit myslí jenom na parazitování.
Tak jako je zde droga (alkohol, tabák, ideologie) která slibuje zázraky a místo zázraků konzument dostane utrpení, tak zde jsou i lidé, co druhým jako; prezident, ředitel, celebrita, milionář, atd. slibují, že bude lépe, ale pracujícím lidem, je díky nim vždy jenom hůře, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, nekoukejte na to, co mocní a bohatí lidé mediálně říkají, koukejte na to, co vytvořili za dílo.
V současnosti zde jsou zase ubohé politické volby, a politické bezcharakterní kariéristické svině, se perou o státní koryta, podívejte se na internet, jaké osobní stránky, zde mají ti, co jsou napsaní, na politických kandidátkách, spatříte stránky s nulovou hodnotou, protože majitel stránky je nula. Je třeba předat konečně moc a bohatství počítačům a programům, na myšlení a řízení zde budou GVKB počítače a GVKB programy.
Lidi zde budou jenom na manuální špinavou namáhavou práci, místo sezení na zbytečné schůzi, budou zaměstnanci vytvářet ekonomické hodnoty, pro GVKB společnost, už zde nebudou globálně pro svině státní a podniková koryta. Ten kdo bude pracovat pomalu nebo chybně, pro globální GVKB systém, ten skončí v obvodním převýchovném GVKB táboře, a zde jej GVKB roboti pomocí šokových GVKB náramků, převychovají na genetického robota, na dálkové GVKB ovládání.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu