Rubriky
Budoucnost

Ano, eliminujeme invazní procesy

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud má nějaký proces výhody, tak následkem je invaze, podívejme se na; medúzy, kůrovce, příživníky, ekonomickou migraci, protekcionismus, atd. funguje to co je pod kontrolou, jak dochází k tomu že kontrola nefunguje? Příčinou selhání kontroly je centralizace a monopoly, tím se lidi rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Největším problémem současnosti je špína v nás a okolo nás, následkem jsou invazní procesy které nám způsobují problémy. Znečistili jsme vodu a teď tu špinavou vodu pijeme, znečistili jsme potraviny a teď ty znečištěné potraviny jíme.

Znečistili jsme informace a teď ty špinavé informace konzumujeme z televize a internetu. Znečistili jsme pravidla podle kterých žijeme, a tak je náš život zde pro nás očistcem. Centralizace a monopoly jsou továrnou na špínu, z díla poznáme tvůrce, pokud by demokratické volby mohli eliminovat centralizaci a monopoly, tak by je vláda zakázala!

Je třeba okamžitě zavést kontrolu kvality u všeho, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit nekvalitní elitu co rozhoduje o nás bez nás. Nahradíme elitní lidi za roboty a umělou inteligenci, moc a bohatství bude zde mít umělá inteligence a roboti, lidi budou bezmocní a chudí, tím skončí problém se špínou v nás a okolo nás, vadný člověk skončí ve spalovně odpadků, dobrota je žebrota.