Ano, eliminujeme chyby, co dělají lidi

Lidi dělají často chyby, protože zde zatím není průmyslová výroba lidí, vše se dneska dělá průmyslově a logicky budeme muset začít i s průmyslovou výrobou lidí. Jablko nepadne daleko od stromu, a tak pokud jsou rodiče pitomci tak mají logicky i pitomé děti!

Všude je snaha vyrábět vše průmyslově ve velkém a logicky je potřeba i lidi vyrábět průmyslově ve velkém. Mnozí namítnu že to už nebudou lidi, ale budou to jenom roboti na dálkové ovládání. Vždy zde byl strach z toho že nové nahradí staré, proto k velikým reformám docházelo jenom díky tomu, že se zhroutila konzumní společnost.

Nekvalitní člověk je továrnou na problémy a následkem je nefungující společnost, tak jako dbáme na kvalitu u zboží a služeb tak musíme začít dbát na kvalitu u lidí, toho lze dosáhnout jenom průmyslovou výrobou lidí v továrnách.

Už k ničemu nebudeme potřebovat ženy které by zajišťovali rozmnožování lidí, vše je o skládání zkoušek abychom mohli postoupit do vyspělejšího systému, nároky na lidi rychle narůstají, a to může vyřešit jenom průmyslová výroba lidí, jak si to uděláme takové to i máme! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *