Ano, ekonomická emigrace zanikne

Naše konzumní civilizace miluje vše co je umělé, a následkem je umělý konzumní svět, ve kterém je člověk násilně proměněn v umělou loutku, kterou ovládají jeho umělé závislosti. Proč je zde vše umělé? Na počátku byl oheň, oheň člověku přinesl výhody a jistoty, člověk začal oheň používat k opékání masa a k výrobě keramiky, později jsme na ohni upalovali kacíře. Zvířata mají z ohně strach, protože mají malou inteligenci, díky inteligenci může člověk překonat z mnohého strach a vytvářet konzumní civilizaci, ve které je vše umělé, v továrnách dneska pracuje mnoho automatů a robotů co nahrazují práci člověka, a nebude to už trvat dlouho, a v továrnách se začnou vyrábět roboti s umělou inteligencí, co budou lepšími zaměstnanci, než je člověk.
Práce, za kterou jsou peníze, přestane pro lidi globálně existovat, ekonomická emigrace zanikne, protože zde už nebudou státy, kde je práce, a kde je ekonomická podpora lidí, co nemají práci. Nebude možné ani řešit globální krizi velikou válkou, protože roboti budou vojáky a policajty a tak roboti a policajti zajistí globální mír a klid zbraní. Nastane globální přesun lidí do míst, kde není ještě žádná civilizace, protože tam nebudou roboti. Zde budou lidi bojovat o hodnotná teritoria pomocí; oštěpů, mačet, samostřílů, atd. ten kdo bude slabý a hloupý, zemře velmi rychle a jeho mrtvé tělo, poslouží jako potrava ostatním lidem, protože zde bude veliký hlad, a tak zaniknou naše humanistické předsudky.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu