Ano, důchodu se v kapitalismu už nedožijete

Mládí je pryč a do důchodu je daleko, hranice pro odchod do důchodu se všude neustále posouvá, protože stát má jiné priority a na staré a nemocné lidi tak nemá peníze, je zde na světě i mnoho států kde nejsou důchody a pokud děti nemohou živit svoje rodiče tak starým lidem hrozí předčasná smrt. Podívejme se, jak se přerozdělují peníze, které stát získává z daní a mnohého jiného, přerozdělování vychází ze zájmů těch, co vládnou z centra; státu, národu, království, organizace atd.

Je zcela jedno jestli je někde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. to je jenom mediální divadlo pro pitomce. Ve skutečnosti všemu zde vládnou od stvoření života a vesmíru jenom programy, vše je zde naprogramované tak aby to optimálně automaticky fungovalo, co nejdéle to je možné. Doporučuji vám si přečíst populární knihy jenom tak z blízka pochopíte svět ve kterém žijete.

Příspěvek byl publikován v rubrice Práce se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.