Ano, dospělí nemají rádi děti

Láska je opakem nenávisti, milujeme to co potřebujeme, nenávidíme to co na nás parazituje, děti na nás ekonomicky parazitují, jádrem problému je centralizace, která z lidí udělala ekonomické otroky, aby se otrokáři co jsou v centru měli dobře, neposlušný otrok, je potrestán ekonomicky nebo vězením. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud je zde emancipace, tak následkem je nenávist a závist.

Jak by svět vypadal, pokud by zde byla ekonomická a politická emancipace? Následkem by byla degenerace a přelidnění, naše civilizace je postavená na tom, že zde není emancipace, emancipace je utopie, která ekonomicky nefunguje. Emancipace znamená eliminování soutěže a boje, tím se z lidí stává dobytek, který myslí jenom na uspokojení základních potřeb, a na cigarety a pivo. Každý vyspělý národ je založen na soutěži a boji o čas a peníze, dobrota je žebrota.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu