Ano, dole je peklo a ráj je nahoře

Vše je zde jenom hra, ve které chce každý egoisticky vyhrát, problém je v tom, že aby mohl někdo vyhrát, tak musí jiný prohrát. Ano, bude líp, těm co vyhrají, a hůře bude těm, co prohrají, o tom je; ekonomika, politika, morálka, filosofie, věda, technika, psychika, atd. Nejde jenom o lidský problém, stejné je to i v přírodě, zde veliká ryba zabije a sní menší rybu, a nikdo to nebere jako chybu. 
 
Rozděluji lidi na realisty a ty druhé, realista bere realitu takovou jaká je, a nevěří na to, že může nějak násilně realitu trvale změnit, naše schopnosti a možnosti jsou mnohým limitované, a jenom čas má dost času na to, aby mohl zde vše evolučně neustále měnit, a mít vše pod kontrolou, lidi dělají chyby, a je jedno, jestli ten kdo dělá chyby, je nahoře nebo je dole. 
Z díla spatřuji tvůrce, k čemu jsou teorie a strategie, když neumožní vznik hodnotného díla. Často slyším o něčem, že je to chybné, většinou je problém v tom, že se s tím chybně zachází, lék musí předepsat lékař a on u léku určí i dávkování, pokud by se někdo léčil sám, tak to špatně dopadne, o tom většina problémů že, je že místo profesionála zde chybující amatér je. 
 
Proč zanikají; kultury, civilizace, organizace, podniky, atd. příčinou je většinou amatérismus, podívejme se na diktátory a jejich diktatury, zde je přímo klasická ukázka amatérismu. Je to tak snadné pomocí diktatury učinit z dělníků ubožáky, následkem je zaostalost a nakonec vše špatně dopadne, přej dělníkům sociální výhody a jistoty, a bude ti přáno, dej dělníkům veliké platy a bude ti dána lepší budoucnost.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu