Ano, dobře se mají jenom ti, co jsou nahoře a tak nemusí pracovat

Dogmatický humanismus, je rakovinou, která napadla lidskou kulturu, práce se tak stala trestem pro ty, co jsou dole a dobře se mají jenom ti, co jsou nahoře a tak nemusí pracovat. To ta minulá vláda byla chybná, naše nová vláda složená ze starých kariéristů není už chybná, ano, pracujeme profesionálně na tom, aby vám všem bylo líp. Vše zde prochází evolucí a tak prošli evolucí i nepřizpůsobiví příživníci a stali se z nich; králové, šlechtici, papežové, prezidenti, ministři, poslanci, senátoři, diplomati, soudci, ředitelé, milionáři, celebrity, atd. vše podle hesla, peníze nesmrdí. Z těch co jsou dole, se udělali ekonomičtí galejníci, a pokud ekonomický galejník vesluje pomalu, je hozen přes palubu, a nakrmí v moři ryby, statisticky v EU 15% ekonomických galejníků, dokáže uživit 85% nepřizpůsobivých příživníků!

Každý se má zde podle toho, jak je vysoko v tomto dogmatickém systému, nahoře je pro elitu ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec pro galejníky, co zde nemají výhody a jistoty. Ten kdo je dole, brzo jistě má syndrom vyhoření, z toho, že musí pořád jako galejník veslovat, a nemá žádnou naději na to, že se bude mít líp. Hoďte na nepřizpůsobivé příživníky digitální síť, tak jako rybáři chytají do sítí ryby tak je možné do digitálních sítí chytnout nepřizpůsobivé příživníky, každý dostane do hlavy EU čip, a čip egoistický mozek odřízne od reality, a lidský mozek, bude existovat už jenom ve světě snů a iluzí.

Ten kdo bude pomalu ekonomicky veslovat, bude hozen přes palubu a tak jeho vadné tělo skončí v EU masové konzervě, už zde nebude v EU veslovat 15% lidí, bude zde veslovat 100% lidí, od narození do smrti, pro nikoho v EU zde nebude imunita nebo výjimka. Lidi budou v EU nazí a hladoví, přesto budou šťastní, protože nebudou znát realitu, když vymývání mozků, tak musíme jít do hloubky a digitálně mozky v EU vyčistíme od egoistického toužení, které je zdrojem soužení.