Ano, dobře se má zde jenom ten, kdo slouží Satanu

Teoreticky nám věda a technika měla přinést výhody a jistoty, prakticky se nemáme lépe než v minulosti, kde je chyba? Problém je v dezinformacích, které z nás dělají hlupáky a tím i chudáky. V okamžiku, kdy vznikli; daně, cla, poplatky, certifikace, kasty, třídy, kategorie, ligy, atd. tak vznikli i dezinformace, které tvrdili, že elita má právo být zlá k ubožákům, centralismus je postaven na diktatuře mocných, a tím vzniká třída bezmocných konzumních otroků. 
 
Mocní mají svoje paláce a svoje soukromá letadla, bezmocní mají jenom ubohou práci, a ubohý život, bez naděje na to že jim bude jednou lépe, mocní si odsouhlasili, že do důchodu se bude chodit od 70 let a lidem nedošlo to, že tím budou muset pracovat za ubohou mzdu, i když budou, velmi staří, pouze 5% lidí z naší populace má naději na to že se dožije 70 let! Lidi jsou nucení platit drahé; bydlení, zboží, služby, poplatky, certifikace, pokuty, atd., a pokud jsou nemocní nebo nezaměstnaní tak z nich exekutoři udělají bezdomovce. 
 
Často slyším, a proč si někdo nenašetří peníze, aby se už nemusel bát exekutorů? Pokud někdo pracuje za ubohou mzdu, tak z ní nemůže už nic ušetřit, teoreticky by mohl začít soukromě podnikat, a tak by měl velikou mzdu, jenže tento systém je uzavřený a regulovaný, svým způsobem je tento systém ekonomické vězení, ve kterém jsou vězni nucení pracovat za ubohé mzdy, aby se ti co je vězní, měli dobře. 
 
Nadbytek je postaven na nedostatku, moc je postavená na bezmocnosti, úspěch je postaven na neúspěchu, láska je postavená na nenávisti, atd. vše je o extrémech, aby mohl být někdo extrémně bohatý, tak musí být někdo jiný extrémně chudý. Na platy pro ubožáky peníze nejsou, ale na armádu jsou peníze, k čemu je nám armáda, k čemu nám jsou politici, atd. je to vše jenom divadlo a obchod, tento svět je pekelný očistec ve kterém kraluje Satan a jeho služebníci, a není zde nad námi žádný hodný Bůh, co by pomáhal ubožákům, dobrota je zde proto žebrota, dobře se má zde jenom ten, kdo slouží Satanu.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu