Ano, dneska místo šlechty máme milionářské rodiny

Statistika nejde cenzurovat a tak nám odhaluje to že nefunguje politika a ekonomika globálně mnoho tisíciletí, bylo zde mnoho experimentů co se naivně snažili o to aby fungovala politika a ekonomika, jenže se vždy ukázalo to, že jde jenom o amatérské teorie, které v praxi nefungují! Všechny experimenty s politikou a ekonomikou byli povrchní, nikdo nedokázal jít do hloubky aby našel optimální politiku a ekonomiku.

Vše je o kontrole kvality, podívejme se do přírody zde není problém s politikou a ekonomikou, protože zde funguje přirozená kontrola kvality, vše co je v přírodě nekvalitní, to je okamžitě eliminováno a recyklováno. Dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu co není kvalitní a následkem je to že nefunguje politika a ekonomika, čiň ubožákům dobře a oni z tebe ubožáka udělají, o tom je nefungující politika a ekonomika, za každý dobrý skutek, je zde spravedlivý trest!

Strom který nerodí ovoce, musí být nahrazen stromem který rodí ovoce, aby se mohl balón vznést nahoru tak musí odhodit zátěž, atd. Vše je zde naprogramovaný dočasný evoluční proces, lidi jsou levným materiálem na evoluční pokusy, každý člověk je snadno nahraditelný, podívejme se na sport zde není možné mít výhody a jistoty, každý úspěch je zde dočasně!

Ten kdo se dostane nahoru dělá vše pro to aby se nahoře udržel co nejdéle a tak zde byla mocná feudální šlechta, která si zde hrála na svaté bohy mnoho tisíciletí, dneska místo šlechty máme milionářské rodiny co vlastní banky a státní dluhopisy. Jde o to aby nahoře nebyli lidi co tam nepatří, slepý nemůže vést slepé o tom je fungující politika a ekonomika, z díla poznáme tvůrce, chceš být ředitelem nebo prezidentem tak ukaž svoje dílo, abychom poznali jestli nejsi pokrytecký kariérista.