Ano, diplomové práce napsali psychicky nemocní pokrytci

Ano, nikdo není psychicky zdravý. Psychicky zdravé je to co se nestydí za nahotu a mnohé jiné, jakmile se začali lidé stydět, tak psychicky onemocněli, stud nás vyhnal z psychického ráje do psychického očistce, ostatně už na počátku Bible je mytologický příběh o tom jak byl první člověk (Adam a Eva) vyhnán z přírodního svatého ráje, do civilizačního hříšného očistce, za to že se styděl za nahotu.

Jenom lidi se stydí za nahotu a mnohé jiné, to jistě má nějakou příčinu, tou příčinou je naše pokrytectví, zakázané ovoce v přírodním ráji jsou ovocem pokrytectví, jakmile se dítě naučí pokrytectví tak se za trest ocitne v očistci, naše pokrytectví vzniká díky tomu že dobrota je žebrota, pokud cizím lidem řeknete pravdu, tak z vás cizí lidé udělají žebráka, ten kdo se zde chce stát; knězem, politikem, soudcem, podnikatelem, celebritou, milionářem, profesorem, prezidentem, ředitelem, atd. ten musí být logicky profesionálním pokrytcem.

Všechny diplomové práce napsali jenom pokrytci, co nejsou psychicky zdraví, z díla jasně poznáváme tvůrce. Civilizace je psychiatrická nemocnice ve které nikdo není psychicky zdraví proto je zde blbá nálada, a veliká konzumace léků na psychické nemoci, nebo zde je závislost na drogách a víře v zázraky.

Nacistické plynové komory ukázali v nahotě to, že nám vládnou psychicky nemocní lidé, co si vymysleli to, že se lidem tetovali na ruce čísla, aby byl přehled o tom, kdo skočil v plynové komoře, naštěstí už brzo zde bude GVKB robot prezident, co bude vyznamenávat GVKB roboty, a lidi skončí v GVKB rezervaci, a zde se oddělí muži od žen aby se nám už blázni nerozmnožovali jako invazní druh, který ničí egoisticky ekosystém.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu