Ano, díky kontrole je možné eliminovat chyby

První evidence byli nejspíše kamínky naházené do keramické nádoby, kolik kamínků, tolik bylo třeba lidí. Evoluce postupovala rychle dopředu a tak zde místo kamínků máme elektronickou evidenci, kdy evidujeme; tržby, věci, informace, programy, atd.

Mediálně známé je zavádění EET, to se zavedlo proto, aby podnikatelé nemohli okrádat stát na daních. Evidence umožňuje mít něco pod kontrolou, díky kontrole je možné eliminovat chyby a tím i problémy.

Vědomosti to je evidence potřebných informací v naší hlavě, inteligence spěchá a tak použije evidenci vědomostí a tím může inteligence rychle vyřešit opakující se problém. Mnohdy jsou vědomosti uloženy v cizí hlavě a tak je zde dialog, pomocí kterého získáváme vědomosti z cizí hlavy, to je ale velmi pomalé a drahé řešení, lepší je udělat elektronickou evidenci vědomostí.

Do hloupé hlavy se dá kontrolní snímač EEV (Elektronická evidence vědomostí) a vědomosti se budou odesílat do EEV databáze a odtud je bude moci inteligence zadarmo rychle získávat. Už nebude třeba vyskakovat nahý z vany (Archimédés) a křičet po městě, nalezl jsem.. jakmile něco nového naleznete, tak za okamžik o tom bude každý vědět, nová doba je o; rychle, levně, kvalitně, profesionálně, atd.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu