Ano, díky chybám se člověk zblázní

Rád fotografuji a často se mi digitální fotoaparát zblázní, příčinou je chyba v automatice, která si neporadila se složitou situací, a tak nezvládla; zaostření, clonu, čas, blesk atd. Stejně funguje lidská psychika, která si neporadí se složitou situací. Proč někdo bez problémů zvládne složitou situaci a jiný ji nezvládne, a tak se zblázní?

Každý člověk je originál v originální situaci, problémem je zde chybná genetika a chybná výchova, je to celé o kvalitě. Někdy je nutné automatiku fotoaparátu vypnout a vše nastavit klasicky ručně, tak to dělají často profesionálové a nikdy to nedělají amatéři, vyléčení blázna je možné tím, že se z amatéra stane profesionál.

Tak jako je bláznem člověk, tak může být bláznem i EU, protože elita v EU se skládá z amatérů, co si neporadí s tím, že je zde pandemie, nebo jiný složitý problém. Podívejme se do přírody, zde je každý profesionálem a ten kdo není profesionálem chybuje, a tak se stává potravou pro ty co nechybují. Život je hra podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace, neznalost pravidel má za následek chyby a díky chybám se člověk zblázní, nebo se zblázní fotoaparát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *