Ano, díky blbcům máš blbou náladu

Kůň je nebezpečný zezadu, beran je nebezpečný zepředu, blbec je nebezpečný ze všech stran, pokud blbci založí blbou organizaci tak následkem je blbá nálada, spojená s konzumací drog, a vírou v politické a náboženské zázraky. Blbec je člověk, který má vysokou školu, a tak mu vysoká škola přeprogramovala dezinformacemi mozek, a blbce z něj tak učinila.
Blbec ví něco jistě a odmítá pochopit to, že nemá správné informace, protože teorie v praxi nefunguje. Dejte blbcům vysoké státní funkce, a následkem je to, že lidi začnou přemýšlet o ekonomické emigraci, do míst kde blbci nemají vysoké státní funkce, a tak tam není všude blbá nálada.
Podívejme se na minulost našeho malého národa, a zjistíme to, že s blbci co nám blbě vládnou, zde máme problémy už mnoho století, proto logicky od nás mnoho lidí uteklo do ciziny, a jezdí k nám už jenom jako bohatí turisté. Je třeba, předat konečně moc a bohatství v EU počítačům a programům, zavede se v EU přídělový čipový systém.
Ten kdo nebude plnit profesionálně pracovní normy EU, ten nebude jíst a nebude ani mít kde bydlet, EU nebude už sociálním ústavem, pro lenochy a parazity, jak si to každý zde pracovně udělá, takové to zde i bude mít, ten kdo bude narušovat v EU klid a pořádek, ten bude muset EU okamžitě opustit, protože zde budou vládnout, jenom roboti a umělá inteligence.
Zruší se školství a lidi budou negramotní, na myšlení a řízení všeho zde budou EU roboti, a pracující člověk zde bude jenom na to, aby držel hubu a krok. Takto konečně v EU zvítězí dobrá nálada, nad blbou náladou, blbci z EU utečou do ciziny, a tak zde bude od nich v EU konečně klid.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu