Rubriky
Hříchy

Ano, díky antikoncepci a potratům bude líp

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Centralismus je amatérismus, lidi nejsou ovce které je možné z centra ovládat, pokud půjdeme do hloubky centralismu, najdeme zde pokrytecké parazity, co jsou v centru systému a snaží se násilně vše z centra ovládat. Nadbytek moci a bohatství v centru je založen na tom že mimo centrum je bezmocnost a bída, pokud by volby mohli eliminovat centralismus tak by se volby zakázali.

V centru jsou; milionáři, prezidenti, ředitelé, celebrity, atd. milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak ekonomicky ovládá celý svět! Války v nahotě odhalují to že je mrtvý člověk jenom číslem ve statistice, pokud ale zemře stářím v nemocnici ten kdo je v centru, tak se státní smutek najednou vyhlašuje!

Všechny ideologie co končí na ..ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, idealismus, atd. to je jenom pokrytecké divadlo, které vymývá divákům mozek dogmatickými dezinformacemi, pravdou je že dobrota je žebrota! Znáte snad nějakého mocného a bohatého člověka v EU co žil dobrovolně rok u ISKCON (International Society for Krishna Consciousness).

V pekle nejsou andělé o tom to je, proč je zde konzumní pekelný očistec ve kterém nejde za malou mzdu normálně existovat? Je to proto že centralismus nefunguje a dokud zde bude, tak život nebude mít pro lidi koncepci, a tak budou používat antikoncepci a potraty!