Ano, člověk je zastaralý model zaměstnance

Bez globální optimalizace zde bude zaostalost a tím i bída, nestačí jenom povrchní optimalizace u; ekonomiky, politiky, náboženství, školství, podnikání, byrokracie, zdravotnictví, dopravy atd. budeme muset jít s optimalizací do hloubky kdy nahradíme lidi za umělou inteligenci a roboty, člověk je zastaralý model zaměstnance a zaměstnavatelé potřebují zaměstnance co pracují jako roboti, a tak robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi tak nejsou problémy!

Mnozí pitomci namítají že lidi nemůže nahradit umělá inteligence a roboti, to je obyčejné svaté dogma, kterému pitomci naivně věří, vše je zde dočasným evolučním experimentem, člověk to byla testovací verze, co se nepovedla a inteligentní robot je finální verze co se povedla. Zajímal jsem se o to v čem je tajemství úspěchu a dospěl jsem k tomu, že za každým úspěchem je optimalizace.

Optimalizace je jako jít do cíle po optimální cestě, vše je zde na evoluční cestě a cílem je vždy úspěch. Windows měl neustálé problémy se zabezpečením až to evolučně dospělo k požadavku na bezpečnostní čip v novém počítači, člověk je jako starý počítač, který nemá bezpečnostní čip, a tak nahradí člověka autonomní inteligentní robot na akumulátory, běž se podívat do krematoria, protože už brzo tě evolučně nahradí robot! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *