Ano, cizinci jsou zlo, díky kterému je zde krize

Vše co je cizí to nám problémy způsobuje, je třeba se začít izolovat před vším co je nám cizí, milovat budeme jenom to, co nám zde bude blízké, a to co nám zde bude cizí, to budeme nenávidět a tím to eliminovat. V nouzi nám pomůže jenom to co je nám blízké a to co je nám zde cizí to nám v nouzi nikdy nepomůže. Je třeba začít s rozdělováním na blízké a cizí u všeho a dokonale, dobrota k cizímu je příčinou naší žebroty.

Podívejme se na rozstřílené muzeum na Václavském náměstí v Praze, cizinci si u nás myslí, že nám mohou těžkými kulomety střílet z tanků co oken, tak to se už nebude opakovat, zavedeme zde moderní bezpečnostní ochranné systémy, a jakmile cokoli se pokusí vniknout násilně na naše svaté teritorium, tak to násilně okamžitě eliminujeme, všude se zavedou bezpečnostní rámy a každý dostane pod kůži čip, který se bude dálkově sledovat.

My jsme tady doma a my budeme zde kralovat a sami si zde budeme o všem rozhodovat, nepotřebujeme rady od cizinců, pokud by jejich rady měli cenu zlata, zajisté by nám svoje rady nedávali zadarmo. Donutíme cizince, aby postavili za svoje peníze okolo našeho státu vysokou zeď a tuto zeď i vojensky sami hlídali na svoje náklady, budeme rezervací, ve které zachováme naše tradice a naši kulturu, cizinci jsou zlo díky kterému je zde krize.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu