Ano, civilizace potřebuje globální mozek

Plýtvání, je možné díky šetření. Aby mohli ti co jsou nahoře plýtvat penězi, tak ti co jsou dole musí s penězi šetřit, logicky, pokud nebudou ti co jsou dole s penězi šetřit, tak ti co jsou nahoře, nebudou už moci s penězi plýtvat, a budou muset s penězi šetřit. Plýtvání a šetření peněz je extrém, správné je s penězi zacházet normálně, a to jak dole tak i nahoře, proč neumíme s penězi zacházet normálně? Peníze jsou pro nás drogou, a proto neumíme s penězi zacházet normálně, drogy škodí zdraví, a proto je musíme mít pod globální kontrolou. 
Zavedeme globální kontrolu utrácení peněz, ti co jsou nahoře si budou chtít zvednout platy, globální kontrola peněz to zakáže, ti co jsou nahoře budou chtít mít armádu, globální kontrola to zakáže, ten kdo je dole si bude chtít koupit cigarety nebo slivovici, globální kontrola to zakáže, ti co nepracují budou chtít od státu peníze, globální kontrola to státu zakáže jim dát peníze, budete si chtít jít koupit benzín do soukromého auta a globální kontrola vám to zakáže, protože můžete jet na kole, nebo hromadnou dopravou, atd. 
Nejspíše si myslíte že je to ekonomická totalita která nemá ráda lidi, není to totalita je to globální mozek lidstva, když lidi dělají ekonomické chyby tak potřebují globální mozek lidstva, který je bude ekonomicky kontrolovat od narození do smrti, narodí se dítě a to se v nemocnici zkontroluje, jestli to dítě bude optimálně moci sloužit ekonomicky světu, který řídí jenom globální mozek lidstva a pokud globální mozek lidstva řekne, to je evoluční zmetek, tak se to vadné dítě optimálně eliminuje. Někdo bude porušovat pravidla a limity které stanovil globální mozek lidstva, a tak se ten vadný člověk optimálně eliminuje, dobrota je přeci žebrota, vše je hra o peníze a zde se musí dodržovat pravidla a limity které stanovil globální mozek lidstva.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu