Ano, chybují dělníci i prezidenti

Ano, jsi naprogramovaný inteligentní stroj, který je zde evolučně dočasně, byl jsi evolucí stvořen a výchovou nastaven k práci pro společnost složenou z inteligentních naprogramovaných strojů. Z dálky vypadáš jako slušný člověk, ale z blízka poznáš, že jsi naprogramovaný inteligentní stroj!

Nebude to už trvat evolučně dlouho a přijde globální nezaměstnanost, protože dojde ke; globalizaci, automatizaci, optimalizaci, digitalizaci, robotizaci atd. problém s nezaměstnaností není evolučně nový, a vždy se tento problém řešil pomocí; otroctví, náboženství, centralizace, populismu, propagandy, cenzury, daní, cla, pokut, inflace, měnové reformy, vandalismem, revolucí, válkou, antikoncepcí atd.

Vše se točí okolo příčiny a následku, každý problém má nějakou příčinu, je to jako s bolavým zubem, který je třeba vytrhnut a tím bolavým zubem jsou chyby co dělají lidi, chybují dělníci i prezidenti, nikdo z lidí není natolik dokonalý, aby často nechyboval.

To že budeme dlouho chodit do školy z nás neudělá dokonalé lidi co nedělají chyby, učíme se ve škole teorie, které v praxi nefungují, teorie je náhražkou za praxi, žijeme ve světě náhražek, a tak jsme pravdu nahradili za propagandu a štěstí jsme nahradili za peníze nebude to trvat evolučně dlouho a lidi se nahradí za stroje a programy, vše je zde dočasným evolučním experimentem a jenom smrt je tak pro každého zde jistá. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.