Ano, čeština je na hovno

Angličtina místo češtiny? Je třeba u nás zakázat češtinu a jako úřední jazyk zavést všude angličtinu, podívejme se na češtinu z hlediska hodnoty, je to jazyk kterým hovoří jenom 10 000 000 lidí na světě to znamená že jakmile překročíte naše hranice tak se nikde s češtinou nedomluvíte.

Jedinou výjimkou je Slovensko a Polsko, zde je mnohé podobné, ovšem jde zase o velmi malé národy. Používání češtiny je začarovaný kruh díky kterému je zde bída a zaostalost, pokud hledáte dobré zaměstnání za dobrý plat, tak všude vyžadují automaticky angličtinu, jinak vás nezaměstnají! 
 
Většina hodnotných informací a programů je jenom v angličtině, kolik je k dispozici drahých počítačových her v češtině? Vytvořte blog v češtině s koncovkou cz a blog v angličtině s koncovkou com, obsah blogu bude informačně stejný, na blogu co je v angličtině budete mít stokrát větší návštěvnost! 
 
Se zavedením angličtiny, se zde zvedne turistický ruch a zvednou se zde i mnoho investice do průmyslu a obchodu, nejsme tak bohatí abychom si mohli zde dovolit používat češtinu! Mnoho nepřizpůsobivých příživníků neumí anglicky a tak nemůže od nás utéci do; USA, Kanady, Austrálie, Anglie, Irsko, Nový Zéland, Indie, Sri lanka, Jihoafrická republika, Nigérie, atd. odhadem používá na světě angličtinu 16% lidí.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu