Ano, centralismus je zde na hovno

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, atd. je zde všude už mnoho tisíciletí jenom centralismus, všechny strategie, které s lidmi násilně manipulují, jsou založeny na centralismu, kdy v centru je pro elitu svatý ráj a daleko od centra je pro ubožáky pekelný očistec. Centrálně řízená ekonomika nefunguje, nemá smysl měnit pomocí demokratických voleb politiky, díky novým politikům v centru nám nebude lépe! 
 
Jádrem problému jsou vysoké mzdy v centru, a malé mzdy pro ubožáky co jsou daleko od centra, malá stimulace pro ubožáky má za následek to že jsou zde ubožáci na hovno, protože jejich hodnota stojí za hovno. Máme jenom to, o co se staráme, jakmile se o něco nestaráme, tak je to zde už na hovno, a o tom to je! Proč se centrum, nestará o to, co je daleko od centra? 
 
Sejde z očí, tak sejde i z mysli, každý vidí jenom to co je blízko a o to se i stará, v tom je jádro problému. Jednoduchým ukazatelem toho, jak daleko jsi od centra, je dostupnost záchodu, ti co jsou v centru, nemusí chodit daleko na záchod, a mají k dispozici kvalitní záchody. Zvířata nechodí na záchody, a vykonají svoji potřebu kdekoli.
 
Civilizace je postavená na tom, že vše konáme na tomu určených místech, tato místa jsou jednoúčelová, tak jako je záchod jednoúčelové místo, určené k tomu, abychom zde vytvořili hovno, které je na hovno. Jednoúčelová je i centrální vláda, zde jsou bezcharakterní kariéristi, co dělají v zaměstnání pro pracující veliké hovno, a jsou pracujícímu lidu tak jenom na hovno. Prezident republiky je zde na veliké hovno, protože on je zde jenom na to, aby kladl věnce na hroby, nebo dával státní vyznamenání, o všem zde rozhodují politici a byrokrati.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu