Ano, Canon EOS 5D Mark IV je lepší než Nikon D780

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Civilizovaný člověk je pro systém jenom statistické číslo a hodnotu statistického čísla určuje kontrolní program, svoboda lidí je iluze, každý je otrokem systému, následkem je; ekonomická krize, revoluce, válka, pandemie, deprese, stres, syndrom vyhoření, drogy, vandalismus, extremismus, očistec atd. Pokud je něčeho nadbytek tak to nemá žádnou hodnotu a podle toho se s tím i jedná, lidí je na světě nadbytek a podle toho se s lidmi i jedná, milion mrtvých lidí ve zbytečné válce to je jenom statistika, pokud zemře prezident tak je to tragédie, to odhaluje pokrytecké rozdělení na ty, co jsou nahoře jako; politici, podnikatelé, byrokrati, celebrity atd. a ty co jsou dole, jako ekonomičtí otroci s nulovou hodnotou.

Většina lidí tento problém neřeší do hloubky, protože jim došlo, že stejně nic nevyřeší, protože z nuly nikdo číslo neudělá. Coronavirus v nahotě odhalil pravdu o realitě, ve které selhala naše pokrytecká civilizace, najednou otroci dostali strach ze smrti, a tak začali nosit roušky a zavřeli se školy a obchody. Pandemie zabíjejí lidi už mnoho tisíciletí problémem je vždy přelidnění a bída, je vůbec možné eliminovat trvale globálně přelidnění a bídu? Vše je o profesionalitě, je to jako s výběrem fotoaparátu pro profesionálního fotografa, každý začínající profesionální fotograf se musí rozhodnout jaký fotoaparát si koupí.

Nabídka je veliká a každý fotoaparát má svoje výhody a nevýhody, většinou platí pravidlo, že veliký těžký fotoaparát je pro profesionála nejlepší volbou, ideální volbou je jistě zrcadlovka, protože je zde veliká výdrž baterie a kvalitní hledáček. Ano, Canon EOS 5D Mark IV je lepší než Nikon D780, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a vyrobit dokonalý profesionální fotoaparát to není maličkost, z díla spatříme tvůrce. Přichází nová doba, ve které budou mít největší hodnotu objektivní informace, a tak povolání fotografa a kameramana, se stane ekonomicky výhodné. Nevěřte tomu, že drahým mobilem uděláte profesionální fotografie, to je jenom reklama, která vás klame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *