Ano, bůh nemá povolení k podnikání

Je zde globálně mnoho sekt a církví co mají zisk v víry v boha, který prý dělá zázraky, pro každou podnikatelskou ziskovou činnost je třeba povolení, je třeba ukončit protekci, kterou zde dosud měl bůh, a zdanit sekty a církve, jako každé jiné podnikání, taky se sekám a církvím zavede EET. Podívejte se na odpustky ze kterých se neplatili v minulosti daně, je to obyčejné okrádání státu a tak pošleme na sekty a církve státní kontrolu.

Když se mohli zdanit veřejné záchody a peníze nesmrděli tak se může zdanit i víra v boha, zisk je prioritou pro stát, státy mají veliké dluhy a tak si nemohou dovolit někomu odpustit daně. Pokud bůh vše stvořil tak je mimo vesmír, má smysl věřit na to co je mimo vesmír? Nebylo by lepší věřit na to co je nám blízké, třeba na to, že jak si to tady sami uděláme, takové to tady i budeme mít. Už bylo dost lží a nenávisti je třeba restartovat konzumní kulturu tak že pravda a láska zde zvítězí na věčné GVKB časy.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu