Ano, Bůh je egoistický

Podívejme se na vlastnosti boží, nejsou tyto vlastnosti egoistické? Bůh si dělá, co chce a nikdo jej nesmí kritizovat, to je jasná ukázka dogmatického egoismu, z toho je jasné, že bůh není nad námi v ráji, ale bůh to je naše pyšné ego. Proč tuto jasnou pravdu každé náboženství popírá? Takže shrnuto, je třeba zakázat všechny; sekty, náboženství, politiku, filosofie, atd. protože jsou to dogmatické psychicky nebezpečné svaté ideologie, které škodí psychicky věřícím lidem. Ego to je naše podvědomí, které ví, že dobrota je žebrota, a vědomí, proto tento problém řeší tím, že se snaží podvědomí umlčet pomocí drog nebo víry v zázraky. 
 
Mnohokráte opakovaná lež, se stává pravdou, na tomto principu funguje manipulace s lidmi, ptejme se, kdo má užitek z toho, že se dělají z lidí hlupáci a chudáci. Ti co jsou nahoře a mají většinou imunitu, mají veliký užitek z toho, že dogmata dělají z lidí dole hlupáky a chudáky. Je to jako sportovní ligy, v první lize je popularita a peníze, v třetí lize je anonymita a dluhy, s lidmi se zachází zde podle, toho v jaké jsou lize, každý má svoje limity a tak jenom minimum lidí se dostane do první ligy, a stane se tak pro nás božskými celebritami. Všude kde je zisk hodnot tam je i veliká konkurence, vše je dneska o tom málo myslet a mnoho vědět, jenom tak zde získáte výhody a jistoty, po kterých egoisticky toužíte.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu