Ano, budeme lidi vyrábět průmyslově

Vše se dneska vyrábí v továrně a jak by civilizace vypadala pokud by se lidi vyráběli v továrně a tak by na světě nebyli logicky už ženy. Lidská těla by se optimalizovala tak by zde nebyli už u lidí pohlavní orgány a chuť na pohlavní styk. Nový GVKB člověk by neměl žádná prsa, každý člověk by vypadal stejně a byl by stejně silný a stejně inteligentní, na čele by lidi měli nalepené identifikační čipy a QR kódy.

Byl by zde jeden GVKB globální jazyk, jedna GVKB globální politika, jedna globální GVKB víra v boha, atd. lidi by venku chodili v létě nazí, a nestyděli se za nahotu. Nebyli by zde milionáři ani žebráci, každý by se měl stejně ekonomicky, místo titulů a jmen by lidi měli globální výrobní čísla. Nebylo by zde soukromé vlastnictví ani peníze, vše by řídila jenom GVKB globální umělá inteligence pomocí mobilních telefonů. Evolučně to není nic nového, včely a mravenci v podobném systému už existují.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu