Ano, bude to veliký krok pro lidstvo


Díky cenově dostupné kvalitě se budeme mít líp, kontrola kvality a ceny je prioritou na které musíme postavit naši konzumní kulturu, nestojíme o drahé zmetky, které zde jsou díky centralizaci a nadnárodním korporacím. Zakopaný pes je v zaostalosti, kdy jsme zapomněli dát lidem do hlavy GVKB čipy, nová doba si vyžaduje aby měli lidi v hlavě čipy které dají lidem výhody a jistoty. 

Vše je o spolupráci, bez optimální globální spolupráce nic nedokážeme, revoluce a války nejsou řešením našich problémů, díky GVKB čipům se eliminuje hříšnost a tím budeme žít všichni v ráji a budeme se mít líp, mozek je jako malé dítě které potřebuje GVKB čip který se o dítě postará aby se mělo dítě dobře a nemělo problémy. 
 
Stroje na práci a počítače na myšlení o tom bude nová doba ve které za nás budou myslet GVKB počítače a počítače vše spočítají tak aby lidi už nedělali chyby, ten kdo bude tělesně vadný, ten se eliminuje v krematoriu, protože je stromem který nerodí už ovoce, a na jeho místo nastoupí strom který rodí ovoce. 
 
Polovina lidí na světě skončí v krematoriu a tím se uvolní byty a silnice, lidí je dneska na světě jako sraček, a tak život stojí za hovno. Státy mají dneska obrovské náklady na podporu lidí co nepracují a to skončí, kdo nebude pracovat ten bude eliminován v krematoriu, společnost nemůže být zaopatřovacím ústavem pro příživníky a jiné parazity. Nahradíme vše co je staré a nekvalitní tím co je nové a kvalitní, nová doba bude spojená s velikými změnami se kterými jsme nepočítali, bude to veliký krok pro lidstvo.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu