Ano, bude to pro lidi jistá genocida

Statistika je jasná, zaměstnanci pracují pomalu a stroje pracují rychle, pracujete pomalu máte výpověď ve zkušební době bez odstupného a bez nároku na podporu v nezaměstnanosti, nemáte nic našetřeno to je jenom váš problém. Když vyhodili dělníky mlčel jsem, když vyhodili lidi s maturitou mlčel jsem, když jsem dostal jako vysokoškolák výpověď, křičel jsem, ale nebyl zde už nikdo, kdo by můj křik slyšel. Prý kdo chce ten si práci najde, vždy a všude je dostatek mizerné práce, o kterou nikdo nestojí!

Nebude to jistě už trvat dlouho a bude zde robot prezident, co na hradě vyznamenává roboty, lidi skončí v rezervaci, protože pro ně nebude práce za mzdu a nebudou zde ani peníze na jejich sociální podporu, bude to pro lidi jistá genocida. Evoluční zlom nastává s auty, co nepotřebují řidiče, protože je bude řídit inteligentní systém, systém který dokáže řídit auta se použije i v průmyslu a službách najednou zde bude autonomní inteligentní robot na akumulátory, který nahradí dělníky a vysokoškoláky.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu