Ano, bude líp vlkům, a ovcím bude hůře

Ano, jsme ovce, co mají blbou náladu. Vše je v depresi, mohli bychom dávat lék na depresi průmyslově do nápojů, protože v depresi je dneska každý, příčinou naší deprese jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby, čím více má někdo moci a bohatství, tím více on může svým chybováním, způsobovat to, že máme depresi. Příčinou našeho chybování je toužení po úspěchu, tím se vytváří začarovaný egoistický kruh, ve kterém jsme uvěznění od té doby, co existují daně. 
 
Aby v centru byl nadbytek pro elitu, tak daleko od centra musí být nedostatek pro dělníky, práce dělníka, se stává posledním zoufalým pokusem o to, se mít zde dobře. Manipulace s lidmi je postavená na tom udělat z lidí ovce pomocí; náboženství, politiky, reklamy, pověr, pohádek, mytologie, dezinformací, drog, atd. neřeš to, co stejně nevyřešíš, tak uvažují ovce, pastýřem ovcí se stali vlci, převlečení za pastýře, vlci mezi sebou neustále bojují o výhody a jistoty. 
 
Nejsou jistoty a peníze pro hloupé ovce, protože jistoty a peníze zde jsou jenom pro vlky, není zde demokratický kapitalismus, je zde egoistický centralismus! Ryba smrdí od hlavy, o tom to je, hlavou zde jsou staří vlci, co rozhodují o ovcích bez ovcí. Pravda byla vlky zabetonovaná, aby s ní už neměli vlci problémy, nejhorší je že lžeme už i sami sobě, tím jsme se dostali do začarovaného kruhu, ze kterého neumíme uniknout. 
 
Některé naše lži jsou už k smíchu, prý ten, kdo má měkký nos, ten lže, takže lže i ten, kdo tuto myšlenku říká, nejvíce lží je v pohádkách a náboženství, vymývání mozků dezinformacemi zde dosáhlo dokonalosti. Když se dělníkům zvednou malé mzdy tak to netrvá dlouho a zvednou se i ceny za; zboží, služby, poplatky, certifikace, pokuty, atd. takže kupní síla dělníků se nezvedla.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu