Ano, brzy zde evolučně skončíme

Konzumní civilizace mění naše priority, následkem je pokrytectví a povrchnost, heslem je zde rychle a levně, vše se dělá ve velkém a problémy nastávají tam, kde se něco nemůže dělat ve velkém, vznikají nadnárodní korporace, které dosahují obrovských zisků a je jim jedno že díky nim je zde; zaostalost, bída, nezaměstnanost, válka atd. Koupím technické zboží a většinou je to vyrobeno v Číně, potraviny pocházejí taky většinou z ciziny, většinu podniků a obchodů zde vlastní cizinci, nejsme zde doma, jsme zde jenom levnou pracovní silou, a zisk z naší práce mizí do ciziny, většinou k nadnárodním korporacím.

Mnozí se rozhodli od nás utéci, z dálky to vypadá, že jinde je ekonomický ráj, z blízka poznáte, že všude je to o tom, jak jsi vysoko postavený v systému, dělník se má všude na světě velmi zle! Egoistické závody, o úspěšnou kariéru jsou všude na světě, následkem je mnoho civilizačních nemocí, které jsou způsobené sebeodcizením, je to o tom, že když se staráme o cizí, přijdeme o svoje zdraví.

Otrávili jsme si zde vzduch a mezilidské vztahy a teď v tom žijeme, je třeba se zastavit nebo zde evolučně končíme, žít stylem po mě potopa nejde dlouho, je zde mnoho velikých globálních problémů, které se musí vyřešit, jde o; inflaci, pandemie, degeneraci, zaostalost, přelidnění, dluhy, špínu, nedostatek vody a potravin, války, extremismus, vandalismus atd.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *