Ano, blbá nálada je zde díky chybám elity

Naše konzumní společnost je složená z organizací, od narození do smrti s námi organizace manipulují pomocí; reklamy, bludů, pověr, pohádek, symbolů, rituálů, předpisů, zákonů, pravidel, norem, morálky, trestů, odměn atd. Manipulace proměnila opici na člověka, z lidí se stali roboti na baterky, je proto tak snadné nahnat roboty do válek nebo do plynových komor. Ano, blbá nálada je zde díky chybám elity, slepý nemůže vést slepé, o tom jsou chyby u každé elity.

Každá elita používá reklamu a cenzuru, to znamená že každá elita je dogmatickou totalitou! Pandemie v nahotě odhalila selhání elit, elity začali vyhlašovat výjimečný stav a proměnili tak konzumní společnost v nemocnici. Pandemie mají vždy svoje příčiny, a příčinou současné pandemie je nadbytek lidí s malou imunitou, malá imunita postihuje nejvíce staré lidi a lidi co špatně dbají o svoje zdraví.

Zde se dostáváme ke kontrole kvality, podívejme se do divoké přírody, zde vše, co je nekvalitní to je automaticky eliminováno, pokud nekvalitní rodiče mají děti tak budou jejich děti nekvalitní, vše je příčina a následek! Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance a když je zde veliký nedostatek kvalitních zaměstnanců, tak to povede k tomu, že začnou zaměstnavatelé využívat umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory.

To logicky povede k tomu, že robot prezident bude vyznamenávat roboty, tím evolučně zanikne; školství, kultura, umění, móda, reklama, politika, náboženství, byrokracie atd. lidi se z civilizace odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, a tak genocida evolučně eliminuje lidi co dělají chyby, vše je zde dočasným evolučním experimentem, jedinou jistotou je zde nejistota.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *