Ano, bez profesionální práce zde není možný úspěch

Jak být úspěšný v životě. Ano, nikdo není normální, každý je do něčeho zamilovaný a láska dělá z lidí blázny, tajemství úspěšného života je v tom že děláme to pro co máme talent, a tak nás to i baví, většina lidí dělá to, pro co nemá talent, a tak nejsou v životě úspěšní, život byl a bude hrou o hodnoty, pravidla hry určuje situace nebo elita, další příčinou neúspěchů je povrchnost a neustálé změny toho co děláme.

Jak nebýt po celý život v začarovaném kruhu, který z nás dělá ubožáky, a tak máme blbou náladu, podívejte se do přírody, na to, co je zde evolučně úspěšné, úspěšné je to, co nemá konkurenci, s příchodem konkurence přichází neúspěšnost a bída, hodnotu má to, co potřebujeme a je to obtížně dostupné, to, co nepotřebujeme a je to snadno dostupné to nemá žádnou hodnotu.

Profesionalita je o tom že víme, co je správné, a tak nechybujeme, jelikož není v našich silách všemu porozumět profesionálně, tak se logicky specializujeme, ten dělá to a ten zas tohle, všichni dohromady vytvářejí kulturní civilizaci, z díla spatříme tvůrce, bez profesionální práce zde není možný úspěch.

Všechny teorie o tom, jak být v životě úspěšným v praxi nefungují, protože je každý člověk originálem v originální situaci, to, co je pro jednoho dobré, to je pro jiného zlé. Většina lidí brečí na špatném hrobě, na jakém hrobě je třeba brečet, abychom se měli lépe? Správným hrobem, na kterém mát brečet je psychické zrcadlo, podívejte se na sebe do psychického zrcadla a uvědomte si realitu, je, které jsi blázen, co si zde hraje na to, co není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *