Ano, bez peněz jsi jenom ubožák

Vše je zde o výhodách a jistotách, díky výhodám a jistotám dosahujeme úspěchu a tím jsme i šťastní, jenže vše je zde dočasně, tento svět je řekou, která se neustále mění, a tato řeka vše unáší z minulosti do budoucnosti, je to marnost se snažit plavat proti proudu. Vše co zde máme, to je nám zde jenom zapůjčené, abychom zde mohli odehrát svoji roli. Není zde ale herec ten, co by se zavděčil všem divákům, čím více zde máte nepřátel, tím více zde i něco znamenáte. 
 
Když se podíváte na velmi staré filmy tak si uvědomíte, jak se zde vše mění, staré priority nahradili nové priority, většina změn v našem lidském světě je ale jenom na povrchu, a pod povrchem je vše stejné, je snadné změnit násilně povrch, a je těžké změnit násilně to, co je pod povrchem. Pod povrchem naší konzumní kultury je pořád lež a nenávist, dobrota je zde jenom žebrota, není zde; demokracie, socialismus, komunismus, kapitalismus, feudalismus, centralizace, emancipace, atd. je zde hříšný člověk, který nedokáže být svatým. 
 
Podívejme se na statistiky, podle statistiky jsme rozvojový chudý stát, a tak jsme pro lakomé ekonomické migranty, jenom tranzitní zemí, tento národ už není naší vlastí, protože vše zde vlastní cizinci, a tak jsme se stali jenom ekonomickými otroky, a zisk z naší práce mají už jenom lakomí cizinci. Spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se lakomec vzdal toho co vlastní, vše je dneska o parazitování, ti co jsou nahoře, egoisticky parazitují na těch, co jsou dole.
 
Pokud se někdo drze postaví na odpor těmto elitním parazitům, tak je za to tvrdě potrestán, volby to je jenom mediální divadlo, protože pokud by mohli politické volby něco změnit, tak by je mocná a bohatá elita zakázala. Všemu zde vládnou peníze, už od té doby, co peníze existují, pravda a láska je zde už jenom za peníze, bez peněz jsi jenom ubožák. Přichází nová doba, ve které nebude už pro lidi práce za mzdu, na práci za mzdu zde budou jenom; stroje, programy, roboti, atd. robot bude vyrábět roboty a robot prezident bude vyznamenávat roboty, člověk bude muset opustit konzumní civilizaci a začne žít jako ubožák v divoké přírodě.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu