Ano, bez peněz bude vše líp fungovat

Pořád se všude řeší nedostatek peněz a dluhy, zrušíme globálně peníze a tím pádem bude vše líp fungovat, podívejme se do přírody zde taky nejsou peníze a tak zde vše líp funguje, taky zrušíme soukromé vlastnictví, bude zde jenom globální vlastnictví o které se bude starat umělá inteligence. Zrušíme i rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom číslem s nulovou hodnotou. Skončí i problém s konkurencí protože následkem je reklama, a snaha eliminovat konkurenci pomocí mnoha způsobů.

Jelikož hříšné mozky lidí nejsou připravené na tak veliké změny systému, tak dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy které egoistické mozky odříznou od reality. Už zde nebudou; ekonomické krize, války, vojenské přehlídky, hladomory, epidemie, kulty osobnosti, protekce, totality, monopoly, vězení, školy, telefony, televize, internet, atd. Ten kdo nebude optimálně fungovat, ten se eliminuje, protože se nevyplatí jej draho opravovat, sex budou mít jenom ti co jsou dokonalí, a tak oni budou mít i dokonalé děti, co dostanou po narození do hlavy GVKB čip.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu