Ano, asociální jednici skončí v blázinci

Člověk je pořád ve stádiu evolučního vývoje, změněné existenční podmínky, vedli k tomu že z opice vznikl člověk asi za milion let, narůstající degenerace povede k tomu že se bude muset celý systém evolučního vývoje restartovat, aby tak mohl vzniknout evolučně vyspělejší druh člověka, který globálně nahradí současného člověka. V evoluci vše probíhá jako na burze po dosažení vrcholu, přichází pád dolů, veliké změny zde budou u nového člověka u mozku a jeho schopnosti snadněji ovládat tělo, bude zde i lepší schopnost regenerace a adaptability.

Nová doba ve které bude žít nový člověk bude o tom že se bude vše kontrolovat a pomocí prevence se zabrání mnoha problémům, v nové době zde už nebude možnost lhát a krást. Počet lidí se na světě zmenší protože zde budou roboti a počítače co vezmou lidem většinu jejich práce, lidi už nebudou muset pracovat aby si vydělali peníze. Nebude zde už rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, lidi změní to čemu dávají protekci od základů, bude zde jeden globální jazyk nejspíše angličtina, bude zde jedna globální kultura, jedny globální zákony, atd. přijde doba sociální, ve které asociální jednici skončí v blázinci.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu