Rubriky
Kariérismus

Ano, antipolitika je populární

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Většinou slyšíme že opakem politiky je dogmatická totalita, to je lež jako věž protože i v dogmatické totalitě existuje politika! Co je to politika? Politika je proces, pomocí kterého ti co jsou nahoře, snadno manipulují s těmi co jsou dole, politika je moderním náboženstvím kde místo víry v zázraky a víry v boha, je víra v mocné politiky co se postarají o to, aby se pracujícím lidem dobře vedlo, jenže to politici nedokážou, a tak se politici často mění, a říká se že za chyby mohou ti co zde byli dříve.

Antipolitika vychází z toho že zde nebude rozdělní na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, vše zde bude řídit a vlastnit jenom globální umělá inteligence, ten kdo nebude profesionálně každý den rychle pracovat ten skončí v krematoriu, místo titulů a jmen budou mít lidi čísla a na čele budou mít od 15 let vytetované QR kódy, pod kůží budou lidi mít čip který bude sledovat jejich pohyb.

Bude to globální policejní totalita ve které nebude; lež, krádež, hříšnost, neslušnost, vandalismus, extremismus, egoismus, prostituce, drogy, mafie, atd. z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, chybu zde každý udělá jenom jednou, protože za chybu zde bude krematorium. 

O výchovu dětí se globálně postarají jenom roboti, vadné děti co nebudou vhodné pro výchovu, skončí v krematoriu. Jednici co nejsou vhodní pro rozmnožování se sterilizují, jednici co jsou geneticky a psychicky vhodní pro rozmnožování, budou mít mnoho dětí a výhody které jim umožní se mnoho rozmnožovat. Skončí degenerace a přelidnění, takto díky antipolitice, zde zvítězí pravda a láska, nad lží a nenávistí, na věčné antipolitické časy.