Došlo k tajnému setkání Andrej Babiš a Vít Kouba zde vznikla dohoda, že budou spolu v této republice společně doživotně vládnout, Vít Kouba bude prezidentem republiky a Andrej Babiš bude zase předsedou vlády u naší republiky. Aby to vše mohlo fungovat optimálně bez problémů tak lidi u nás dostanou do hlavy kontrolní EU čipy, čipy odříznou ego od reality a ego bude znát jenom virtuální realitu, jenom Andrej Babiš a Vít Kouba nebudou mít v hlavě EU čip.

Pro nikoho nebudou v EU výjimky a každý kdo bude žít v EU ten dostane do hlavy EU čip, jedinou možnou výjimkou v EU budou prezidenti a předsedové vlády. Veliké ekonomické a politické úspěchy EU povedou k tomu, že ostatní státy taky začnou dávat lidem do hlavy kontrolní čipy, a tak na světě skončí problémy s politikou a ekonomikou.

Prezidenti a předsedové vlády z celého světa se přemístí do města Ajaccio na ostrově Korsika a odtud budou vládnout celému světu, kde bude mít každý člověk v hlavě kontrolní čip, a tak už lidi nebudou dělat chyby. Nebude to o tom, jestli chceš nebo nechceš mít v hlavě čip, bude to všude povinnost, něco jako je povinné očkování při pandemii. Lidi jsou ovce, se kterými si mohou dělat pastýři co je napadne a díky kontrolním čipům zde už nebudou mít pastýři s ovcemi žádné problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..