Amatérismus převlečený za profesionalitu je rakovinou naší konzumní společnosti

Otrávil jsi vzduch, teď ho dýcháš. Otrávil jsi půdu, teď jíš potraviny, které z ní vzešly. Otrávil jsi vodu, teď ji piješ. Otrávil jsi mezilidské vztahy, teď v nich žiješ. Otrávil jsi vysokými daněmi ekonomiku, a teď máš ekonomické problémy. Otrávil jsi dětem život špatnou výchovou v rodině a škole, a teď se divíš tomu, že se z dětí stali pitomci na baterky.

Tak už se proboha evolučně zastav, nebo tady evolučně skončíš a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory a lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, a tak zde bude globální genocida. Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud zde dojde u něčeho k otravě, tak to jistě má i nějakou příčinu, tou příčinou je amatérismus.

Neustále slyším já jsem myslel, a tak jsem to posral, jenže myslet znamená hovno vědět, a o tom je lidský amatérismus, komu není rady tomu není ani pomoci, proč vlastně si amatéři nenechají od profesionálů poradit? Amatéři si hrají na profesionály a nechtějí se přiznat k tomu, že jsou amatéry.

Z dálky vypadají amatéři jako profesionálové, a proto je třeba zavést globálně od narození do smrti měsíční testování lidí na kvalitu u těla a psychiky, nekvalitní jedinci se v krematoriu eliminují, tak konečně lidem dojde to, že jak si to udělají takové to i mají. Amatérů je zde jako sraček, a tak se sračky spláchnou do hajzlu, zajisti globálně u lidí vysokou kvalitu, a tím zde už nebude problém s amatérismem co z dálky vypadá profesionálně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.