Amatérismus nás stahuje do zaostalosti

Je to jako při fotografování, ve snaze ušetřit používáme amatérské levné fotoaparáty, a tím je naše práce amatérská, aby ti co jsou nahoře, mohli plýtvat penězi, tak se musí peníze ušetřit na těch, co jsou dole, následkem je krize a válka, ryba smrdí od hlavy, hříšník nemůže vést hříšníky, protože je dovede do konzumního očistce. 
 
Neustále slyším, že se musí změnit každý jedinec, a jenom tak on se bude mít dobře, jak si to každý udělá, takové to i má, k čemu je vám to že se budete snažit, když z vaší snahy nic mít nikdy nebudete, protože je tento konzumní systém postaven na protekci a příživnictví. Pokud by mohli demokratické volby eliminovat protekci a příživnictví tak by je elita zakázala! 
 
Vše je zde hra podle pravidel, která určují ti, co jsou nahoře tak aby se nahoře udrželi, co nejdéle to jde. Potřebujeme nutně roboty s kravatou, co nahradí; krále, papeže, milionáře, prezidenta, předsedu vlády, ministra, poslance, senátora, ředitele, podnikatele, celebritu, profesora, atd. 
 
Stát nebude už zaměstnávat lidi, ale bude používat na vše jenom GVKB roboty, nejsou státní zaměstnanci tak nejsou se státními zaměstnanci problémy. Konečně zde už nebudou kariéristické závody mezi psychopaty, ten kdo bude pracovat pomalu ten bude eliminován a recyklován, pro lenochy a hlupáky zde už nebude ráj, co bylo, to bylo teď všemu kraluje GVKB informační technologie.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu