Amatérismus je zde dočasně

Podívejme se třeba na počítače a internet, zde se vše rychle mění, průměrná stránka se na internetu změní za pět let, za pět let se i změní počítače na kterých běží stránky a které používají návštěvníci internetu, za pět let se mění i každý operační systém. V minulosti někomu sloužil psací stoj třicet let a stejně tak i lidi používali dříve mnoho věcí v domácnosti běžně i třicet let.

Podívejme se dneska na mobilní telefony, zde bohatí lidé mění drahý telefon za nový za pouhé dva roky, a to jenom proto že chtějí mít to technicky nejnovější. Tak jako se dneska lidi honí za kariérou a penězi tak se budou lidi za třicet let honit za rychlostí, ten, kdo bude pomalý, ten skončí jako ubožák na okraji společnosti.

To, co dneska trvá hodinu to za třicet let bude trvat minutu! Jelikož rychlost lidí má svoje evoluční limity, které nelze překročit tak za třicet let dojde k tomu, že se začnou lidi nahrazovat za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi se začnou globálně odsouvat do rezervací a zde se oddělí muži od žen.

Nikdo se už nebude mediálně zajímat o lidi a média se budou zajímat jenom o roboty a umělou inteligenci, tak jako nás dneska obtěžuje reklama na zboží pro lidi, tak zde za třicet let bude reklama na zboží a služby pro roboty a umělou inteligenci. To logicky povede k mnoha systémovým změnám, skončí zde staré; domy, továrny, obchodní domy, silnice, železnice atd. nastane doba velikého bourání a stavění, takto zde zvítězí profesionalita nad amatérismem na věčné digitální časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.