Rubriky
Práce

Amatér nedokáže pracovat jako profesionál

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Abychom eliminovali to že lidi dělají chyby, tak se globálně zavede testování lidí ve virtuální GVKB realitě na internetu, pro každou specializaci v každém času a prostoru, bude vytvořená optimální virtuální testovací realita, a tím se zabrání tomu aby na místech pro profesionály mohli být amatéři.

Kontrola se bude u lidí provádět globálně každý měsíc, a nikdo nebude mít výjimku nebo imunitu, výsledky kontroly budou tajné a anonymní, bude to jako ve sportu, kde je úspěch jenom krátkou dobu. Najednou se ukáže to že většina lidí co chodí do zaměstnání nebo má vysoké funkce je amatéry co je na místech pro profesionály, kde vezmeme práci pro tak veliký počet amatérů co přišli o místa profesionálů?

Vytvoříme veliké GVKB rezervace, kam se přemístí amatéři, pro které zde není zaměstnání, zde se oddělí; muži od žen, moudří od hloupých, silní od slabých, atd. Ano, největším problémem současnosti je protekce díky které jsou amatéři na místech pro profesionály. Socialistické RVHP se zhroutilo ekonomicky a politicky, protože na místech pro profesionály byli amatéři.

Začne docházet k tomu že robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zmizí z vysokých funkcí protože nedokážou konkurovat robotům. Zanikne; politika, reklama, náboženství, dogmatismus, protekcionismus, extremismus, vandalismus, atd. bude to veliký skok pro lidstvo, v civilizaci už místo lidí budou roboti, a lidi budou jenom v rezervacích, které budou mít na starosti roboti.