Přeskočit na obsah

Altruistický zákon

Pokrytecky hlásáme altruismus, a přitom jsme egoisty, altruismus je opakem egoismu. Egoismus stvořil konzumní očistec pro dělnickou třídu, práce se tak stala trestem pro dělnickou třídu. Ti, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole. Egoismus stvořil reklamu, která nás klame od narození do smrti, v konzumním očistci nehledejte pravdu a lásku, zde je jenom lež a nenávist, protože dobrota je žebrota.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a bude nám vládnut globálně jenom umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními roboty na akumulátory, skončí zde rozdělní na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý bude jenom levnou loutkou na dálkové ovládání, egoistické zákony nahradí globálně altruistický zákon, takto zde zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí.

Zruší se všude; peníze, soukromé vlastnictví, výhody, protekce, reklama atd. aby nebyli s lidmi problémy tak každý dostane do hlavy čip který mozek odřízne od reality a mozek bude znát jenom GVKB realitu ve které bude platit altruistický zákon. Civilizace je založená na tom že se přirozené nahrazuje za umělé, a tak přirozenou realitu nahradíme za umělou virtuální realitu ve které už není možný egoismus. Takto zde skončí pekelný očistec a bude zde konzumní ráj ve kterém se nelže a nekrade.

Štítky: