Přeskočit na obsah

Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce

Pokud vám blbne Windows 11 tak za to může logicky Microsoft a jeho zaměstnanci, naštěstí máte možnost přejít na jiný operační systém, každý systém má ale svoje klady a zápory, dokonalost je iluze, protože vše je zde dočasným evolučním experimentem.

Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce, proč je s blbci neustále všude tolik problémů? Blbec to je vůl, co si myslí že je bůh, stránka Zpovědnice je ukázkovým virtuálním svatým světem, kde je veliká koncentrace hříšných blbců, jakákoli snaha o to zde něco změnit k lepšímu je naivní a marná a o tom je srážka s blbci.

Kolik je na světě lidí tolik je na světě i blbců, blbec je blbci blbcem o tom to zde všude mnoho tisíciletí je, následkem jsou; konflikty, revoluce, války, totality, daně, clo, poplatky, inflace, podrazy, korupce, protekce, vandalismus, extrémismus atd. 

Vše směřuje evolučně k tomu, že se blbci nahradí za autonomní roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě už nikde blbci tak zde nejsou s blbci problémy, z blbce nikdo robota neudělá a zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, proto robot prezident bude vyznamenávat roboty a tím zde skončí srážka s blbcem.

Štítky: