Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Proč je tak veliký problém naučit blbce soukromému podnikání, které eliminuje jejich blbost? Problémem je blbá společnost, ve které vládnou blbci, která nedopřeje blbcům soukromí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je problém s; psychikou, politikou, náboženstvím, filosofií, ekonomikou, školstvím, dopravou, obchodem atd. Blbá společnost nechce, aby byl někdo úspěšný, a tak zde je všude násilná regulace, která dělá z blbců neúspěšně ubožáky, následkem sociálního populismu jsou nakonec blbé války, ve kterých se ničí hodnoty a vraždí se blbci ve velkém jako dobytek.

Podívejme se na starou stránku Zpovědnice, zde jsou mocní blbci, co mažou škodolibě populární profily a populární příspěvky, protože nechtějí, aby zde byl někdo populární celebritou, podobné je to i v naší politice, kde se eliminují násilně celebrity, aby se k moci tak dostali jenom blbci. Blbci se spojili a ovládli naši konzumní civilizaci, z díla poznáme přeci tvůrce, Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce, který se dostal k moci, je třeba se poučit z blbé minulosti, a tak nahradíme globálně blbce za umělou inteligenci.

Na stránce Zpovědnice už nebudou vládnou blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, v politice nebudou vládnout blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, která to blbcům spočítá a tak se blbci přemístí z civilizace do rezervace, a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, takto pravda a láska zde na věčné GVKB časy zvítězí nad blbci, pokud blbcům nebylo od GVKB rady, tak jim už nebude ani pomoci, soukromí zde bude jenom pro GVKB umělou inteligenci a pro blbce zde bude jenom rezervace, kde se muži oddělí od žen, aby se už blbci v rezervaci rychle nerozmnožovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *