Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce

Proč je tak veliký problém naučit blbce soukromému podnikání, které eliminuje jejich blbost? Problémem je blbá společnost, ve které vládnou blbci, která nedopřeje blbcům soukromí, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, o tom je problém s; psychikou, politikou, náboženstvím, filosofií, ekonomikou, školstvím, dopravou, obchodem atd. Blbá společnost nechce, aby byl někdo úspěšný, a tak zde je všude násilná regulace, která dělá z blbců neúspěšně ubožáky, následkem sociálního populismu jsou nakonec blbé války, ve kterých se ničí hodnoty a vraždí se blbci ve velkém jako dobytek.

Podívejme se na starou stránku Zpovědnice, zde jsou mocní blbci, co mažou škodolibě populární profily a populární příspěvky, protože nechtějí, aby zde byl někdo populární celebritou, podobné je to i v naší politice, kde se eliminují násilně celebrity, aby se k moci tak dostali jenom blbci. Blbci se spojili a ovládli naši konzumní civilizaci, z díla poznáme přeci tvůrce, Adolf Hitler je ukázkovým příkladem blbce, který se dostal k moci, je třeba se poučit z blbé minulosti, a tak nahradíme globálně blbce za umělou inteligenci.

Na stránce Zpovědnice už nebudou vládnou blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, v politice nebudou vládnout blbci, ale bude zde vládnout umělá inteligence, která to blbcům spočítá a tak se blbci přemístí z civilizace do rezervace, a GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, takto pravda a láska zde na věčné GVKB časy zvítězí nad blbci, pokud blbcům nebylo od GVKB rady, tak jim už nebude ani pomoci, soukromí zde bude jenom pro GVKB umělou inteligenci a pro blbce zde bude jenom rezervace, kde se muži oddělí od žen, aby se už blbci v rezervaci rychle nerozmnožovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *