Vše je zde o manipulaci pomocí odměny a trestu, jsme manipulování více než si to uvědomujeme. Díky manipulaci existuje čas a prostor, pokud by zde nebyla možná manipulace tak by nevznikl čas a prostor. Všechny problémy, co jsou v nás a okolo nás mají příčinu v selhání manipulace, manipulace selhává většinou proto že není manipulace profesionální, profesionalita je často nahrazována amatérismem nebo pomocí teorie. Největší touhu po manipulaci s cizími lidmi mají blbci, a proto je nejhorší srážka s blbcem, blbec si myslí to, že není blbec a že blbec je ten druhý.

Války v nahotě odhalují lidskou blbost, pomocí experimentů se zjistilo že za lidskou blbostí je blbá situace, ve které se blbci nacházejí, je to začarovaný kruh lidské blbosti, který se nám stal absolutním božím trestem a jedinou možností, jak tomuto trestu uniknout jsou čipy do hlavy které odpojí blbý mozek od reality a napojí jej na GVKB virtuální realitu kterou bude mít pod kontrolou umělá inteligence.

Podívejme se na Windows 11 který vytvořil blbí programátoři, a tak tento operační systém nejde nainstalovat na staré počítače, to mě vede k myšlence nahradit blbce za autonomní roboty a umělou inteligenci, protože blbci jsou evolučně jako staré počítače, do kterých nejde už nahrát moderní kulturní GVKB civilizace, když to nejde s blbci po dobrém tak se to vyřeší po zlém, nejsou na světě blbci tak zde nejsou s blbci problémy to je logické.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..