Člověk se díky vědomostem a inteligenci stal nejúspěšnějším invazním druhem na této planetě a uvažuje o invazi na jiné planety ve vesmíru, prvním invazním druhem zde byl virus, co dokázal způsobit pandemie, v současnosti vznikli počítačové viry, co se snaží nám způsobovat veliké problémy.

To vedlo k zavedení kontrolních čipů v moderních počítačích, a tak Windows 11 nejde nainstalovat na staré počítače ve kterých kdysi byl Windows 7 naštěstí mají možnost majitelé starých počítačů přejít na nějakou Linuxovou populární distribuci.

Nebude to trvat evolučně dlouho a budou zde autonomní roboti s kontrolním čipem který zablokuje lidem přístup do umělé inteligence, protože lidi dělají chyby. 8 000 000 000 lidí bude na světě v roce 2023, přelidnění se stalo největším naším problémem, protože lidí je na světě jako sraček a ti co jsou nahoře z vysoka serou na ty co jsou dole a následkem jsou; konflikty, války, pandemie, inflace atd.

Všechna řešení jsou povrchní a dočasná, je třeba pochopit to že pokud nahradíme lidi za autonomní roboty tak s lidmi zde už nebudou problémy, není to nic osobního, že zde bude genocida je to jenom evoluce.