8 000 000 000 lidí bude na světě v roce 2023

Neustále slyšíme že lidi umírají na Covid-19, jenže z pohledu globální statistiky počet lidí na světě rychle přibývá, a to nedokáže zastavit ani pandemie, protože přírůstek je mnohonásobně větší, než jaké ztráty nám způsobí pandemie! 8 000 000 000 lidí bude na světě v roce 2023, za pouhých 200 let se počet lidí na světě zdesetinásobil!

Statisticky je člověk invazní druh, který napadl ekosystém a řídí se heslem po mě potopa! Problém přelidnění je v tom, že největší přírůstky jsou v ekonomicky zaostalých národech, kde místo televize a internetu je zde plození dětí, sex bez antikoncepce se stal zábavou pro ubožáky. Svět potřebuje nutně inteligentní roboty dozorce, co budou s lidmi zacházet globálně jako s otroky, otrok, který bude pracovat pomalu nebo chybně, ten bude roboty eliminován jako genetický odpad.

Zruší se pro lidi peníze a soukromé vlastnictví, otrok dostane jenom ubohé jídlo a ubohé oblečení, bydlet bude v ubohých ubytovnách na poschoďových postelích. Nebude zde už nikde rozdělní lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře budou jenom inteligentní roboti a lidi budou jenom dole, jakýkoli odpor bude naivní a marný. Nebude zde už nikde problém s; vandalismem, příživnictvím, nepřizpůsobivostí, lží, krádeží atd. vše bude fungovat na principu, otrok udělá chybu jenom jednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.