Vše je zde dočasným evolučním experimentem, nebude to trvat evolučně dlouho a každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak lidi už nebudou dělat chyby! Lidi myslí, protože hovno vědí o tom, co je správné a co je chybné, chyba není v genetice a výchově, chyba je v tom že lidi nemají v hlavě čipy, vše je o sdílení, a proto jsou tolik populární telefony a Facebook.

Jak si to uděláme takové to máme, pro nikoho nebude výjimka nebo imunita, i minstři dostanou do hlavy čip! Stroje na práci, programy na řízení strojů, lidi na tvorbu iluzí ve virtuální realitě, vše je v evolučním pohybu, a tak co bylo to bylo, teď jsem GVKB a o tom to je! Ve virtuální realitě bude vše jinak, než to je zde dneska.

Zde nebude už možné lhát a krást, takto zde globálně zvítězí altruismus nad egoismem, a tak se z čertů stanu andělé co žijí ve virtuálním ráji kde nám ten druhý bude andělem který nás potřebuje a miluje. Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a být dokonalý to je možné jenom díky čipu v hlavě, nejsme tak bohatí abychom mohli šetřit na čipech v hlavě, evoluce je jako lavina a jakýkoli odpor je marný.