Ano, přichází globální optimalizace

Soužení způsobuje toužení, vše zde jsou příčiny a jejich následky nebo akce a reakce, taky zde jsou i přímé úměrnosti, život je hra podle pravidel která určuje situace, nebo to co je nahoře, aby mohl někdo vyhrát musí jiný prohrát, to vedlo ke vzniku protekce která zajišťuje těm co jsou nahoře výhody a jistoty.

Někdo řekne takový je život, neřeš to co stejně nevyřešíš, starej se jenom o sebe, tvoje schopnosti a možnosti jsou limitované ekonomicky a časově, jako jedinec zde stejně nic nezměníš a i kdyby se změnil k lepšímu náš malý zaostalý národ, tak vzhledem k tomu, kolik je na světě lidí, tato změna je evolučně k ničemu, protože je statisticky malá.

Obrazně je to jako když uklidíš byt kde žiješ, jenže okolo tvého bytu jsou miliony bytů kde je špína a nepořádek a lidi v těchto bytech nepřesvědčíš k tomu, aby zde měli čistotu a pořádek. Občas zde vznikají svaté totality co pomocí násilí chtějí vše změnit, proč se tyto totality vždy jistě časem zhroutí?

Totality eliminují napětí mezi protiklady a tím promění lidi v živé mrtvoly, které zajímá jenom uspokojení základních potřeb a následkem je zaostalost a degenerace. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláme takové to zde i budeme mít.

Zde se logicky dostáváme ke kontrole která preventivně eliminuje v zárodku vše co je chybné, pokud je chybné mít mnoho chybných dětí, tak to řešíme antikoncepcí a potraty, rozmnožovat se má geneticky jenom to co je správné, ano většina dětí co se na světě narodí je chybná jenom 10 % dětí co se na světě narodí je správných, co s tím ale uděláme.

Kontrola porodnosti je politicky velmi nepopulární opatření, proti kterému se lidi budou bouřit, zde se dostáváme k zájmu celku a zájmu jednice. Jenom svatá globální totalita, může globálně prosadit optimální kontrolu porodnosti, bude se to vyřizovat jako stavební povolení, chceš sobecky mít vadné děti, tak běhej po úřadech a specialistech v nemocnici.

Porodíš tajně vadné děti bez povolení, tak dostaneš velikou pokutu a tvoje děti se eliminují v krematoriu. Mnozí skeptici namítnou, že zde bude nedostatek lidí na ubohou práci a mnoho důchodců co nepracují, to se vyřeší pomocí; globalizace, optimalizace, automatizace, digitalizace, robotizace, informační technologie, kontejnerizace, atd.

Už nebudeme logicky potřebovat tanky a stíhačky, zrušíme globálně drahou a zbytečnou armádu, protože zmizí globálně přelidnění a degenerace, už zde nebude všude lidí jako sraček. Pokud je všude lidí jako sraček, tak logicky život stojí za hovno, protože ti co jsou nahoře, z vysoka serou na ty, co jsou dole, GVKB robot prezident, bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na podřadné práce za minimální mzdu, ten kdo nebude každý den profesionálně pracovat, ten bude v krematoriu automaticky eliminován. 

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Podobné příspěvky

Vše co je pomalé, to bude recyklované
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36665757544/ Nejde si nevšimnout snahy o to vše urychlit, proč...
Pověz mi jaké máš priority a já ti povím kdo opravdu jsi, pokud je tvojí prioritou moc a bohatství, ...
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37518347030/ 01 Ano, jsi hajzl, co je zde na hovno. Pravda nemů...
Ano, lidská genetická hlava je zastaralý model
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904169311/ Zájem celku je nad zájmem jedince, není důležité, c...
Co je za tímto konzumním divadlem?
Nepřipadá vám konzumní život, v centralizované civilizaci, jako marné hledání východu z konzumního...
Ano, doba se od základů změnila
Nejde si nevšimnout toho, že nároky lidí narůstají, zkuste přesvědčit člověka v 15 letech, že se m...
Ano, bude líp, díky optimalizaci a automatizaci
Nadbytek vytváří nedostatek, nedostatek nutí k aktivitě, aby se dosáhlo nadbytku, takto to zde pul...
Jsou ubohé systémy zde jen pro ubožáky
Jsem systematik a tak myslím logicky jako systematik a systematicky vyhodnocuji to co na mě působí...
Ano, v GVKB komunismu nám bude líp
Podívejme se do přírody, zde nejsou demagogické ideologie, a vadí to někomu? Každá demagogická ide...
Ano, kapitalismus je o ekonomickém parazitování
Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, aby mohli ti, co js...
Ano, demokratický humanismus je utopie
Realitou je dogmatická egoistická diktatura, dobrota je žebrota! Vše je o manipulaci pomocí násilí...
Ano, nejsme připravení na digitální budoucnost optimálně
Budoucnost je o virtuální globální realitě spojené s umělou inteligencí, to bude znamenat rychlé z...
Granulovaná láska je levná
Od narození do smrti má každý ubožák k dispozici jenom granulovanou lásku, která je náhražkou za p...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu