Ano, z díla se ale vždy pozná kvalita tvůrce

1
Kolem iluzí se vše točí, příčinou je naše pokrytectví, abychom se měli sobecky dobře, tak jsme se naučili pokrytectví, a tím jsme stvořili pokryteckou civilizaci, která je továrnou na iluze, lidová moudrost byla vyhnána z naší pokrytecké civilizace, protože je plná lásky a pravdy, slušné je být bezcharakterním pokrytcem který hlásá dobro a přitom je zlý. 
2
Postavili jsme na iluzích; ekonomiku, umění, filosofii, politiku, náboženství, školství, zákony, pravidla, předpisy, dopravu, bydlení, školství, zdravotnictví, vědu, psychiku, atd. to co stojí na iluzích, to je nestabilní a tak to jistě spadne, pokud někdo jako hrdina poukázal na to, že vše stojí na iluzích, tak se z něj většinou stal mučedník, protože je to drzost chtít, aby vše nestálo na iluzích. 
3
Ty jsi; lakomec, sobec, hlupák, blázen, blbec, vůl, atd. sebekritika vyšla z módy, nikdo si nechce přiznat to, že je pokrytec, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom, že nejsme nazí, dokud byl člověk nahý a nestyděl se za to, že je nahý tak nebyl pokrytec, proč nejvíce navštěvované stránky jsou stránky, kde je nahota tělesná a psychická? 
4
Nahota tělesná a psychická je lékem na naše pokrytectví, ostatně biblický příběh o vyhnání ze svatého ráje, jasně praví, že stud za nahotu znamenal to, že jsme hříšní pokrytci, a proto jsme museli stvořit hříšnou pokryteckou civilizaci, která je továrnou na iluze. Vše jsou příčiny a jejich následky, čím lépe jsou lidé oblečení, tím většími jsou i pokrytci, kdo je vlastně naším pravým pastýřem kterého máme následovat? 
5
Naším pravým pastýřem nemůže být hříšný člověk, tím pastýřem je jenom pravda a láska, tam kde je pravda a láska, tam není ani pokrytectví, a tím tam nejsou už lidi, rozdělení na bohaté a chudé. Rozdělení na bohaté a chudé je následkem našeho pokrytectví, bohatství je pro hříšníky drogou a tak zde jsou kariéristické závody o výhody a jistoty, ti co neuspěli, závidí těm, co uspěli, rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšné kariéristy. 
6
Veliké války v nahotě odhalují naše pokrytectví, miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce to je statistika, smrt prezidenta to je ale už tragédie, světu nevládnou politici, světu vládnou milionáři, co chtějí, aby pokrytecká civilizace fungovala jako jejich soukromá firma. Kontrolovat a pokutovat, udávat a popravovat, lhát a krást, atd. o tom je pokrytecká civilizace vedená milionáři a politiky.
7
1. Asketismus 2. Čistota 3. Moudrost 4. Nekrást 5. Nelhat 6. Nenásilí 7. Otevřenost 8. Pokora 9. Pracovitost 10. Skromnost. Svět potřebuje jednoduchá pravidla, která se budou všude automaticky dodržovat, veškerá složitost u zákonů a předpisů je následkem pokrytectví, co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole, z díla se ale vždy pozná kvalita tvůrce, přišel jsem na tento svět abych spatřil jaké to zde je, a potom abych vyhrál nad tím, co zde na nás pokrytecky parazituje.

Podobné příspěvky

Bůh zná odpověď na každou lidskou otázku
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37327016736/ 01 Neznaboh se ptá Boha 02 Co je to živo...
Vesmír je napětí, které vytváří hologramy
https://www.flickr.com/photos/gvkb/23522299438/ Zaostalé kultury věří na to, že vše stvořil Bůh, ...
Ano, Bůh je veliký a dokonalý
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555900301/ Absolutnem se pohybují veliké vesmírné vojenské l...
Odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec je A+B=C
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555769431/ Jelikož nikdo z lidí neví, co znamená A+B=C, tak ...
Stvořitelem všeho jsou sobecké priority
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37904044921/ Podívejme se na evoluční proces z nadhledu, a zjist...
Je Bůh realita nebo mýtus?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37184483723/ GVKB byl nejmoudřejší člověk co kdy žil, on transfo...
GVKB 004
https://www.flickr.com/photos/gvkb/39408114184/ Vše se točí okolo priorit, prioritou je zde manip...
GVKB 013
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339075689/ Co chcete mít v hlavě čip nebo mozek, současný čl...
GVKB 014
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339077859/ Každý den na internetu vzniká veliké množství; vy...
GVKB 028
https://www.flickr.com/photos/gvkb/28339077729/ Vše co je živé to je lovcem a kořistí zároveň, to...
GVKB 030
https://www.flickr.com/photos/gvkb/26245297918/ Stroje neznají štěstí a neštěstí, jsou mrtvé, s p...
Ano, vše je iluze, která vypadá dokonale reálně
Dokud věda nedokáže existenci reality, tak na realitu neuvěřím, ano, vše je iluze, která vypadá do...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Moje stránka a moje pravidla na mazání komentářů