Umíte odpovědět optimálně a stručně?

Divadlo je jako škola pro hlupáky. Souhlasím, ale je třeba si uvědomit to, že v každé době je nadbytek hlupáků a nedostatek těch co nejsou hlupáci. To je, jako ve sportu zde taky je nadbytek těch co se dívají a nedostatek těch co podávají veliké sportovní výkony. Takový je život, hodnotné je to, čeho je málo, a to čeho je mnoho, to nemá žádnou hodnotu, proto je zde často snaha o to, aby povrch vypadal hodnotně z dálky, a tak se pomocí pokrytectví oklamal konzument. Proto se musíme specializovat, abychom nechybovali a měli pro druhé velikou hodnotu. Vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, když je zde problém ptám se co je příčinou a příčinou je většinou chyba ve mně, nebo mimo mě, někdy jde chyba odstranit a jindy chyba nejde odstranit. 
 
To je jako s tím, kdo je bez chyby, ať soudí ty, co chybují, chybný člověk nemůže přeci soudit chybné lidi. Podívej se na vykleštění, jak se okamžitě změní k dobrému zvíře i člověk, to bychom museli vykleštit všechny zlé lidi, jenže to by se z lidí stal jenom ubohý dobytek, s nulovou hodnotou. Není ale přeci možné domyslet vše co se stane po našem rozhodnutí, je mnohé s čím jsme při rozhodnutí nepočítali a tak chybujeme. Podle mě je kořenem všeho zla lenost a hloupost, já bych lenochy a hlupáky nechal nahé ukřižovat, je to jenom parazitující plevel. Nic nového pod sluncem, podívej se do přírody na zvířata, zde líné a hloupé zvíře je snadnou potravou pro ostatní zvířata, vše už bylo řečeno a vynalezeno, základem všeho jsou pořád jednoduchá přirozená pravidla, která se nikdy nikde nezmění, jako pravidlo příčiny a následku. 
 
Co je to život? Život to je hra podle pravidel, smrt to je konec hry, je to pulzující nekonečný proces od malého k velikému, a to co je veliké se nakonec rozpadne na malé, vše se recykluje v rovině fyzické a duševní, vše je zde jenom dočasnou iluzí, všechny úspěchy jsou jenom mýdlové bubliny. Situace stvořila evolučně všechna pravidla, podle kterých zde vše žije, a tato jednoduchá přirozená pravidla jsou zlatou klecí, ze které nemůžeme utéci. Ono ale není kam utéci, jenom se z jedné klece, dostaneš do jiné klece, vše je zde fyzicky a duševně pevně ohraničeno a tyto hranice nelze překročit, absolutno to je nekonečné množství šachových her, a není zde možné nalézt počátek stvoření absolutna, ani zde nikdy nebude konec absolutna, absolutno je nekonečný kruh. 
 
Nejvíce mě štvou idioti, co neznají vůbec význam slov, které často používají, jenom se umí opičit a nemají vlastní hodnotné myšlenky, když se jich optám na to, co je to láska, tak na mě koukají jako blázni, a neumí na tu otázku správně odpovědět. Láska je o tom, čemu dáme protekci, protože to milujeme, tam kde není možná protekce, tam není ani možná láska. Tím se vysvětluje logicky; kultura, civilizace, mytologie, pověry, fetiše, rituály, dogmata, symboly, pohádky, náboženství, politika, ekonomika, móda, umění, rodina, psychika, atd. Kolem protekce se vše točí, co s tím uděláme? Necháme to na našich hloupých posluchačích, školní hodina právě skončila, a máte za úkol odpovědět optimálně a stručně na otázku co s tím vším uděláme.

Podobné příspěvky

Ano, jsi jenom dočasnou chybou v Matrixu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/36845646914/ Lidi si vymysleli bájné tvory, jako je; jednorože...
Ano, smysl má jenom změnit existenční situaci lidí
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37478442650/ Ano, vše je jako hra Tetris. Tato hra je stará už 3...
Ano, jsem chybou v konzumním Matrixu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37194566844/ Plánované rodičovství je strategie, která má vést...
Jsi nesmrtelný, protože vše je jinak
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37884179421/ Lidi od pradávna mají strach ze smrti a neví, co je...
Antidogmatismus
https://www.flickr.com/photos/gvkb/25242945438/ V současnosti je zde mnoho slov, co začíná na ANT...
Smrt dokazuje, že vše je iluze
Skeptici pochybují o tom, že je vše iluze, smrt je jasným důkazem toho, že je vše iluze, pokud by ...
Ano, život robotů je velmi nudný a ubíjející
Vše je jinak než si myslíte, na této planetě nikdy nebyl život je to mrtvá planeta která se použív...
Pravda je tekutinou a lež to je oheň
Nebuď zvědavý, nebo budeš brzo starý. Tato věta jasně odhaluje pravdu o realitě, ve které existuje...
Každý živý proces je zotročen situací
Aby smečka predátorů evolučně přežila, potřebovala kvalitní potomstvo, a tak u některých druhů pre...
Já jsem více, než jsi ty
Naše vědomosti jsou povrchní a subjektivní, vím, že nic nevím, vše je v pohybu, není zde pevný bod...
Ano, přesuneme se do Matrixu
Ano, budeme tě léčit, až tě vyléčíme. Běž do nemocnice a zde ti jistě najdou nemoci, které je třeb...
Proč nikdo není normální?
Co vlastně potřebujeme k tomu, abychom se měli dobře? Co jsme si navařili, to si musíme i sníst, t...
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.