Ano, cikáni a černoši nechtějí od politiků v EU zachránit

Jak léčit spasitelský komplex u prezidentů a politiků v EU? Myslím, že spasitelský syndrom by měla být normální, léčitelná diagnóza. Vyskytuje se napříč kulturami mnoho tisíciletí, počínaje alternativními směry, přes nadace a neziskovky až po celostátní mrhání penězi na sociální projekty pro cikány, kdy třeba bouráme moderní vepřín a stavíme jim za státní peníze zbytečný cikánský památník. Cikáni nechtějí zachránit, je prostě nezachráníte. 
 
To je tisíckrát ověřená pravda. Připadá mi mnohem smysluplnější necpat pomoc psychicky vadným cikánům a raději jim nechat víc osobní odpovědnosti za vlastní život, prostor pro vlastní iniciativu ke zlepšení života. Proč se snažit, když se snaží ti ostatní, stačí dělat ze sebe chudáčka a vždycky se najdou soucitní jedinci, kteří na to skočí a ekonomicky podpoří cikány a jiné parazity a podvodníky. 
 
Někdy když čtu, kam jdou díky politikům společné peníze, tak mi připadá, že se mnoho z nich utratí jen proto, aby se utratily za sociální nesmysly. Když už jsou, tak je přece utratíme, že? Neznám všechny úřední postupy v takových sociálních zbytečných organizacích, ale kdyby konečně politici dostali zdravý selský rozum a taky plnili, co slíbili a peníze šly skutečně těm potřebným, aby nám všem, bylo líp, na konkrétní, průhledné, kontrolované sociální projekty, například pro; děti, studenty, nezaměstnané, nemocné, důchodce. 
 
Prostě více péče těm, kteří o to opravdu stojí a kteří to skutečně nutně potřebují. Spasit a zachraňovat cikány a jiné ekonomické parazity, je systémovou EU chybou. Neustále opakování stejné systémové chyby dokola je zdravým rozumem v EU těžko pochopitelné. Změna v životě nefunguje tak, že zachraňovaného cikána nebo černocha táhnete za sebou, nebo tlačíte před sebou. Potíte se, snažíte, pachtíte a dotyčný vás pozoruje, kritizuje a povzbuzuje, ať se snažíte víc, protože je to pořád málo! 
 
A ten výsledek taky ještě není to pravé ořechové. No tak přidejte více peněz cikánům a černochům, aby měli na cigarety a slivovici! I spasitelský syndrom je léčitelný. Nevymýšlejte to, co je v přírodě dávno vymyšleno, podporujte ekonomicky a politicky jenom to, co vám přinese jistý užitek, nezalévejte plevel a nekrmte parazity. Odstřihněme konečně od ekonomických zdrojů cikány a černochy, EU potřebuje lidi, ze kterých má užitek.
 
Z cikánů a černochů stát nikdy užitek neměl, jak si to každý udělá takové to i má, nikdo nechce dobrovolně přijmout na svoje území cikány a černochy, cikáni a černoši jsou jako medúzy, které zaplavili všechna moře a nikdo si už neví s nimi rady. To není rasistická diskriminace, ale je to jenom ekonomická EU optimalizace, díky které v EU láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.

Podobné příspěvky

Cesta do hlubin lidského egoismu
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524258222/ Když se vydáte na cestu do hlubin lidského egoism...
Nepřizpůsobiví lidé s tmavou pletí?
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37704299862/ Snažím se najít nějakou zemi, pro kterou nejsou pro...
Životní prioritou jsou výhody a jistoty
https://www.flickr.com/photos/gvkb/34617647243/ Vládnou nám nepřizpůsobiví paraziti, tam kde existu...
Ano, kdo jinému jámu škodolibě kopal, ten do ní sám i spadne
https://www.flickr.com/photos/gvkb/35040161010/ Ano, vše zde pulzuje mezi protiklady. Jelikož vše p...
Monolog je optimální využívání času
https://www.flickr.com/photos/gvkb/37757758931/ Prodávejte svůj čas draho těm, co nemají čas,...
Umění nejde kopírovat, a řemeslo jde kopírovat
Parazitování se stalo rakovinou, která zabíjí ekonomiku a politiku, to musí mít nějakou příčinu, ž...
Blbci chtějí blbnout
Blbci chtějí blbnout, a když poznají že jim to projde, tak v tom pokračují, ale co když zde bude č...
Egoista miluje jen sám sebe
Genocida odhaluje to, že naše kultura je kulturou invazních parazitů, pro úspěch je parazit schope...
Ano, jenom deset Romů s titulem u nás žije
Statistiky o tom kolik Romů má u nás vysokoškolský titul mlčí, odhadem jich bude tak deset, a to p...
Ano, diskriminace ekonomických parazitů je správná
Ten kdo nepracuje, i když by mohl pracovat a platit veliké daně ten na ostatních ekonomicky parazi...
Ano, všechny války jsou o parazitování
Od narození do smrti je zde toužení co je naším soužením, já chci; lásku, moudrost, peníze, výhody...
Ano, David Rath je iluzionista
Ježíš proměnil vodu ve víno a David Rath proměnil víno v peníze, žijeme ve světě, kde se dějí zázr...